Registrovať  |  Prihlásiť

ZOZNAM.NET

Upratovací servis a tepovanie

Upratovací servis a čistenie matracov, sedacích súprav a iného čaluneného nábytku. Zameriavame sa na upratovanie pravidelné pre firmy a výrobné haly ako aj showroomy a predajne. Zabezpečujeme: upratovacie služby

tepovanie a čistenie Košice a okolie koberce, matrace, sedacie súpravy, gauče, interiéry vozidiel s priemysleným tepovačom Kärcher
strojové čistenie podláh podlahovým umývacím automatom
upratovanie vchodov (od 1,9€/byt) – pravidelné upratovanie a čistenie blokov, vchodov, zimná údržba,
umývanie okien špeciálnou chémiou Kärcher pravidelne aj jednorázovo (kancelária, showroom, predajňa)
čistenie interiérov dezinfekčnými prípravkami (zdravotnícke zariadenia, lekárne, nemocnice, ambulancie) – DEZINFEKCIA a DERATIZÁCIA
jednorázové ako aj pravidelné upratovanie kancelárií, budov, skladov, priemyselné objekty, obchodné centrá, administratívne budovy – vysávanie, umývanie okien, utieranie prachu, dezinfekcia
jednorázové predkolaudačné čistenie, kompletné “generálne” upratovanie, upratovanie a čistenie po maliaroch
odpratávanie sute a ineho odpadu zo staveniska po úplnej alebo čiastočnej rekonštrukcii do kontajnera a odvoz, po stavebných firmách, maliaroch, po zatepľovaní
letná údržba ( kosenie, zametanie štrku, ciest, čistenie dlažby a odstraňovanie cementových zvyškov)
zimná údržba (odpratávanie snehu ručne, resp. strojom, posypovanie, solenie)
čistenie a upratovanie po spoločenských udalostiach, kultúrnych a športových udalostiach

Požičovňa strojov

profesionálny tepovací stroj Kärcher + chémia Kärcher na 24h – 15€
priemyselný vysávač Kärcher 24 hod – 10 €
Pri pravidelnom alebo dlhšom odbere možnosť individuálnej ceny.
Upratovacie služby poskytujeme ako v denných tak aj v nočných hodinách bez rozdielu ceny a kvality

Viac informácií o cenách nájdete v sekcii Cenník

TEPOVANIE prečítajte si viac

Čistenie a tepovanie sedačiek je profesionálna práca. Z tohto dôvodu odporúčame tepovanie nechať na profesionálov.

Čistením sedacích suprav dosiahneme odstránenie všetkých škvŕn od vína, detských farbičiek, kávy, čaju alebo cigaretového dymu. Preto tepovanie sedačiek odporúčame najmä majiteľom kaviarní. V tomto prípade platí volať profesionálov, čo najskôr. Pomôže zlepšiť prostredie pre alergikov ako aj astmatikov.

Čistenie sedačiek v Košiciach vykonávame pre firmy aj domácnosti. V prípade potreby sme schopní vytepovať aj malé plochy. Čistenie prebieha priamo v miestnosti, kde sa sedačka nachádza. Preto nie je potrebné ju vynášať von z objektu. Čas schnutia je pár hodiny, za predpokladu, že miestnosť je vetraná.

Čistíme sedačky všetkých materiálov a farieb. Ich čistenie vykonávame na profesionálnej úrovni priamo u Vás. Zameriavame sa najmä na kancelárske stoličky, sedacie súpravy, kreslá v domácnosti, čalúnený nábytok a posteľné matrace.

Výhody vidíme najmä v tom, že sedačka ostane rovnomerne vyčistená, fľaky zmiznú, odtránite prach a špinu ako aj roztoče, materiál sa nezvlní a ucítite sviežosť.

Kontaktujte nás ešte dnes a dohodnite si termín na vyčistenie

Čistenie kobercov je potrebné prenechať do rúk profesionálov, pretože je dôležité používať špeciálne technológie. Naša spoločnosť používa tepovač značky Kärcher a prípravok na čistenie od rovnomennej spoločnosti.

Máme skúsenosti a prácu vykonáva iba vyškolený personál. Služby ponúkame najmä v meste a na celom území Košice, Bratislava, Nitra, poprípade v blízkom okolí ako je Moldava n Bodvou, Trebišov, Prešov a okolité obce.

Zamestnanci firmy sú schopní vytepovať všetky druhy kobercov, bez ohľadu na ich veľkosť. Disponujeme kvalitným personálom a dostatočným počtom strojov. Problematické môžu byť miesta zašpinené, ktoré sa sa zákazník rôznou chémiou pokúša odstraňovať. Nemusí dôjsť k úplnému vyčisteniu v niektorých prípadoch ak je znečistenie alebo zafarbenie látky rozsiahle a intenzívne.

Tepovanie a čistenie kobercov v Košiciach prevádzkujeme priamo na mieste u zákazníka. Tepovanie kobercov zabezpečí, že Vaša izba bude žiariť novotou.

Nadhľad:
http://www.vycistime.sk