Registrovať  |  Prihlásiť

ZOZNAM.NET

Translatio – preklady a tlmočenie

Profesionálne preklady a tlmočenie pre Vás a Vašu firmu. Preklady úradných aj neúradných dokumentov z/do 20 svetových jazykov kvalifikovanými prekladateľmi za rozumné ceny. Zabezpečíme tlmočníka na Vaše rokovanie, obchodné stretnutie, prezentáciu, workshop, festival a iné podujatia.

Hydroizolácia, tekutá guma, izolácia.

Hydroizolácie s hydroizoláciou Canada Rubber. Špecializujeme sa na tekuté hydroizolácie striech, balkónov, základo, izolácia terasy. Kvalitná tekutá guma.

Práca v zahraničí

Sprostredkovanie práce doma a v zahraničí. Zabezpečenie kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovných síl do Rakúska. Personálny lízing pre žiadateľov z krajín východnej Európy do krajín celej EÚ. Sprostredkovanie zamestnania do všetkých členských štátov EÚ na základe udelenia licencie od ÚPSVR v Bratislave.

Websupport

Prevádzkovateľ najväčšieho hosting na slovenskom trhu.

VB Taxi

Taxi služba Bratislava Vás prepraví výhodne a bezpečne.

Translata

Naša prekladateľská a tlmočnícka agentúra pôsobí na trhu už takmer 10 rokov. Prekladáme a tlmočíme z a do viac ako 62 svetových jazykov, ale dokážeme zabezpečiť preklad aj do neštandardných či exotických jazykov ako napríklad do paštčiny (Pakistan a Afganistan), papiamentu (Aruba, Bonaire), tagalog (Filipíny), mongolčiny či rómskeho jazyka.

Záhradná technika SOLO

Záhradná a lesná technika nemeckej firmy SOLO – kosačky, motorové píly, postrekovače, krovinorezy, okopávačky, rozmetadlá, fúkače, prevzdušňovače. Kvalita pre krajší trávnik.

Apollon Gay Club

Sme najstarší gay klub na Slovensku. V našich priestoroch pravidelne organizujeme rôzne akcie. Kto rád tancuje príde si na svoje vždy v piatok a sobotu. V stredu si môžete s partiou u nás nájsť miesto na zaujímavé posedenie a tanec, v utorok je možnosť prezentovať váš hlas na karaoke party. Sme rôznorodý programovo, sme rôznorodí povahovo. Každý si niečo u nás nájde.

Slovenská rektorská konferencia

Slovenská rektorská konferencia (SRK) je podľa zákona č. 131/2002 Z. z. o vysokých školách jedným z troch orgánov reprezentujúcich vysoké školy v Slovenskej republike.